Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

21 lipca 2007

Wierchowe Spotkania - relacja

Wierchowe Spotkania - relacja

W dniach 1-15 lipca 2007 odbyła się organizowana przez naszą fundację impreza integracyjna pod hasłem "Wierchowe spotkania".

W ramach naszych "Wierchowych spotkań" odbyły się warsztaty muzyczne, dwa koncerty pt."Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi- część 3", wycieczki krajoznawcze: na Gubałówkę, nad Morskie Oko, do sanktuarium w Ludźmierzu, wycieczka w Pieniny i spływ Dunajcem oraz spotkania integracyjne w karczmach góralskich.

Nie udało się przeprowadzić zaplanowanych warsztatów fotograficznych, gdyż nasz fotoreporter, podróżnik, autor wielu książek - Zygmunt Skibicki, który miał przeprowadzić warsztaty, musiał nas nieoczekiwanie opuścić z ważnych powodów rodzinnych. Mimo tego nasi podopieczni samodzielnie wykonali wiele pięknych zdjęć i ciągle je nam nadsyłają.

Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia.

Więcej

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!