Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

„Choinki Jedynki” dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i dla Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

25 października 2014

„Choinki Jedynki” dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i dla Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Anna Dymna zdecydowała, że dochód z tegorocznej aukcji „Choinki Jedynki” pomoże nie tylko podopiecznym Fundacji „Mimo Wszystko”, lecz zostanie także przeznaczony na wsparcie Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” od początku działalności współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, w różnych formach wspiera je i promuje, rozumiejąc ich ważną rolę społeczną. W tym roku dochód z 13. Już aukcji „Choinek Jedynki” – akcji i aukcji charytatywnej, zostanie przekazany po połowie Fundacji „Mimo Wszystko” oraz Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Tegoroczna aukcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia „Choinki Jedynki” rozpocznie się 19 października. Zapraszamy Uczniów  zerówek , szkół podstawowych i gimnazjalnych – w wieku od 6 do 16 lat – do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Chwytajcie za kredki, pędzle, ołówki , węgle -cokolwiek podpowie Wam nieograniczona wyobraźnia  i namalujcie symbole świąt Bożego Narodzenia, te które najbardziej kojarzą się
z tym czarownym czasem. Obrazki, w formacie od A4 do A0, mogą być wykonywane techniką dowolną.

Podobnie jak w poprzednich latach, przesłane na konkurs prace zostaną ocenione przez znakomitych ekspertów. W jury 13. „Choinek Jedynki” zasiądą: prof. Danuta Kołwzan-Nowicka – artystka malarz, grafik, pedagog, dr Katarzyna Kasia – filozof, estetyk, pedagog,
i prof. Franciszek Maśluszczak – artysta malarz, pedagog.

Organizatorzy postanowili nagrodzić 20 prac oraz przyznać 40 wyróżnień. Imiona i nazwiska Laureatów będą podawane od 23 listopada do 2 grudnia. Najpiękniejsze obrazki zostaną wylicytowane 5 grudnia, podczas aukcji przeprowadzonej na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia.

Starannie zabezpieczone prace należy przesłać, do 20 listopada 2014 r., pod adresem: Polskie Radio Program 1,  00-977 Warszawa, Al. Niepodległości 77/85,  z dopiskiem „Choinki Jedynki”.

13.aukcja „Choinki Jedynki” potrwa od 19 listopada do 12 grudnia:

23 listopada (niedziela) – malowanie obrazów przez osoby znane i szanowanie (naukowcy, artyści, sportowcy) w siedzibie Polskiego Radia przy Al. Niepodległości 77/85 w Warszawie (relacja na antenie PR1) 
5 grudnia (piątek) – całodzienna licytacja 32 obrazków: 20 prac wykonanych przez dzieci w ramach konkursu rysunkowego i 12 prac pozakonkursowych,  autorstwa  podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz  Fundacji Andrzeja Brandstattera „Pro Artis” 
6 - 12 grudnia (sobota - piątek) w studiach plenerowych odbędą się licytacje obrazów wykonanych charytatywnie przez dorosłych na rzecz 13. „Choinek Jedynki”

 

 

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!