Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Odkrywajmy razem Małopolskę

28 sierpnia 2009

Odkrywajmy razem Małopolskę

Miło nam poinformować, że Festiwal "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi" przeszedł do II etapu Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski 2009. Swój głos na wybrane wydarzenie można oddać do 31 sierpnia.

Celem Plebiscytu jest wyłonienie i promocja najciekawszych miejsc, wydarzeń i atrakcji województwa małopolskiego, dla goszczących na jego terenie turystów. W tym roku odbędzie się on już po raz dziesiąty. Festiwal "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi" został nominowany w kategorii wydarzenie. Pięknie dziękujemy Radiu Kraków, które zgłosiło festiwal do udziału w Plebiscycie, a także wszystkim Przyjaciołom, którzy oddali na niego swój głos. Bez względu na wynik, już teraz czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni.

Informacje na temat Plebiscytu, oraz szczegóły dotyczące głosowania można znaleźć pod adresem: http://krakow.naszemiasto.pl/inne/specjalna_artykul/660296.html

Organizatorami Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski 2009 są: Gazeta Krakowska, Samorząd Województwa Małopolskiego, Polska Organizacja Turystyczna, Małopolska Organizacja Turystyczna, Radio Kraków SA i Telewizja Polska SA oddział w Krakowie.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!