Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Dominik Strzelec wziął udział w koncercie "Jesień, ach to Ty!"

22 listopada 2009

Dominik Strzelec wziął udział w koncercie

14 listopada w studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków, odbył się koncert "Jesień, ach to Ty!", zorganizowany przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Artystów naszej fundacji reprezentował Dominik Strzelec.

Koncert "Jesień, ach to Ty!" był jednym ze spotkań muzycznego cyklu, który odbywa się w rytmie pór roku. Do tej pory odbyły się koncerty "Wiosna." i "Lato.". Ich pomysłodawczynią i dobrym duchem jest Anna Dymna, prezes Fundacji "Mimo Wszystko". Na radiowej scenie występują głównie laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty, ale do współpracy zapraszani są także artyści z innych fundacji i stowarzyszeń. Każdy z nich wykonuje znany i lubiany przebój nawiązujący do aktualnej pory roku. W czasie jesiennego koncertu naszą fundację reprezentował Dominik Strzelec, który wykonał piosenkę "Pierwszy siwy włos". Wśród artystów, którzy wystąpili w radiowym studio znaleźli się także Agnieszka Rejtczak i Sebastian Szymański. Wszyscy ogromnie się cieszyli, że mogli wziąć udział w tym niecodziennym wydarzeniu. W imieniu naszej fundacji pięknie dziękujemy za zaproszenie do współpracy i mamy nadzieję, że nasi artyści pojawią się w Radiu Kraków, także w czasie zimowego koncertu.

Więcej o koncercie na stronach fundacji "Mimo Wszystko".

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!