Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Kolędowanie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego i najlepsze życzenia

06 stycznia 2010

Kolędowanie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego i najlepsze życzenia

21 grudnia 2009 roku w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbyło się spotkanie opłatkowe Władz Województwa Małopolskiego. Uroczystość uświetnił występ artystów naszej Fundacji.

To było niezwykle radosne spotkanie, pełne muzyki i dobrych życzeń. Dzięki niemu każdy z nas mógł pełniej poczuć przedsmak zbliżającego się Bożego Narodzenia. Podobny był też klimat utworów wykonanych przez naszych wspaniałych artystów - uczestnicy spotkania usłyszeli kolędy z naszej najnowszej płyty "Kolędy góralskie, Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi". Występ został przyjęty bardzo ciepło, a każdy kolejny utwór nagradzany był gromkimi brawami. Koncert poprowadziła - jak zwykle brawurowo i z wielkim sercem - Anna Dymna, niezwykła kobieta na którą zawsze możemy liczyć. Bez niej to nasze kolędowanie nie byłoby tak wyjątkowe. Dziękujemy Ci Aniu, że z nami byłaś i zawsze jesteś! Dziękujemy panu Markowi Nawarze, marszałkowi województwa małopolskiego i panu Stanisławowi Kracikowi, wojewodzie małopolskiemu za zaproszenie na tę piękną, opłatkową uroczystość.

Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym Artystom, Przyjaciołom i Darczyńcom wszystkiego najlepszego w 2010 roku. Niech Nowy Rok przyniesie Wam wiele pięknej muzyki i dobrych słów, które nawet zwykły, szary dzień potrafią zamienić w święto!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!