Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Zapraszamy 16 stycznia do Radia Kraków na koncert "Zima, ach to Ty!"

11 stycznia 2010

Zapraszamy 16 stycznia do Radia Kraków na koncert

W najbliższą sobotę tj. 16 stycznia o godz. 11. 00 w Radiu Kraków odbędzie się koncert "Zima, ach to Ty!" z udziałem artystów naszej Fundacji. Serdecznie zapraszamy!

Koncert "Zima, ach to Ty!" jest czwartym z koncertów, które odbywały się w Radiu Kraków rytmie pór roku. Pomysłodawczynią tego muzycznego przedsięwzięcia jest Anna Dymna. Na radiowej scenie można usłyszeć m.in. finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty i artystów naszej Fundacji. Na najbliższym koncercie, który odbędzie się w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków usłyszymy takie przeboje jak: "Przyszła zima", "Z kopyta kulig rwie" i "Hymn zimowych podrywaczy". Utwory pełne płatków śniegu i nie tylko. zaśpiewają m.in. Karolina Sawka, Dominik Strzelec, Agnieszka Rejtczak i Sebastian Szymański. Gościnnie wystąpią: Halinka Mlynkowa i Barbara Gąsienica Giewont. Koncert poprowadzi Lidia Jazgar.

Organizatorami koncertu są: Radio Kraków i Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym zima w sercach pięknie gra!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!