Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

"Góralskie Serce 3" w komplecie

22 stycznia 2010

Miło nam poinformować, że płyta "Góralskie serce 3" została w całości nagrana. Będzie ją można kupić już w marcu.

Płytę "Góralskie serce 3" nagrywaliśmy w Radiu Kraków pod koniec ubiegłego roku. Niestety nie byliśmy w komplecie - Karolinka Sawka, która miała zaśpiewać utwór "Lelija", napisany specjalnie dla niej przez panią Wandę Czubernatową, była wtedy tuż po operacji i nie mogła przyjechać do Krakowa. Postanowiliśmy zaczekać z wydaniem płyty do czasu gdy Karolinka będzie w stanie dograć swoją piosenkę. Udało się to w minioną sobotę. Karolinka uczestniczyła w koncercie "Zima, ach to TY!", zorganizowanym przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Radio Kraków, a tuż po nim udała się z Małgosią i Jędrusiem Brandstatterami do radiowego studia, aby nagrać "Lelije". Na płycie razem z Karolinką utwór wykonują Martynka Kasprzycka i "Małe Białcanki". W sobotnim nagraniu gościnnie uczestniczył także Jacek Królik, którego partie gitarowe usłyszymy w piosence "Górsko wiesna". W ten sposób ostatni nagraniowy rozdział płyty "Góralskie serce 3" został pomyślnie zamknięty. Krążek będzie dostępny w sprzedaży już w marcu. A 11 lipca w Namiocie Festiwalowym na Równi Krupowej w Zakopanem, odbędzie się koncert premierowy na którym będzie można usłyszeć wszystkie utwory z płyty.

Całkowity dochód ze sprzedaży "Góralskiego serca 3" zostanie przeznaczony na Wierchowe Spotkania. Trzymajcie kciuki!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!