Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Wierchowe Spotkania 2010

04 lipca 2010

Wierchowe Spotkania 2010

Dzisiaj rozpoczęły się kolejne "Wierchowe Spotkania"!!

"Wierchowe Spotkania" w tym roku odbędą się po raz czwarty, ale ich tradycja ma 6 lat - zapoczątkowały je koncerty pod hasłem "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi". W tym roku na wspólne spotkanie pod Tatrami zaprosiliśmy blisko 50 uczestników z całej Polski.

Plakat promujący koncertW dniach 4-15 lipca, podopieczni naszej Fundacji wezmą udział m.in. w warsztatach muzycznych, wycieczkach po Zakopanem i okolicach, a także wspólnie zaśpiewają na koncertach pod hasłem "Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi część VI", które odbędą się 10 i 11 lipca w Namiocie Festiwalowym na Równi Krupowej w Zakopanem. Obydwa koncerty rozpoczną się o godz. 18. 30. Na pierwszym będzie można usłyszeć piosenki z płyty "Moje pocieszenie" oraz melodie górali z Ameryki Południowej. Naszym młodym artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod batutą Adama Sztaby, El Sikuri de Los Andes, Góralska Kapela Klimatyzowana. Drugiego dnia na scenie pojawi się m.in. Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna pod dyrekcją Agnieszki Kreiner oraz Góralska Kapela Klimatyzowana. Będzie to premiera płyty "Góralskie Serce 3". Koncerty poprowadzą nasi wierni Przyjaciele: Anna Dymna, Artur Andrus, Rafał Królikowski i Włodzimierz Matuszak.

Wszystkim koncertom będzie towarzyszyła Wystawa Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Serdecznie zapraszamy!!!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!