Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Aukcja w Zakopanem

25 kwietnia 2012

Aukcja w Zakopanem

Informujemy, że dnia 28.04.2012 (sobota) o godzinie 19:00 w kinie SOKÓŁ (ul. Orkana 2) w Zakopanem odbędzie się aukcja na rzecz naszej fundacji. Aukcja połączona będzie z występem Grupy MoCarta.

Wśród tegorocznych ofiarodawców znaleźli się m.in.: Elżbieta Chojnacka, Paulina Maciuszek, Sylwia Jaśkowiec, Józefa Zubek, Władysław Trebunia Tutka, Krzysztof Karasek, Kamil Stoch, Wojciech Fortuna, Mietek Jurecki, Adam Sztaba, Wojciech Domagała.

Bilety w cenie 35zł można kupić w Biurze Promocji Zakopanego (ul. Generała Galicy 8) oraz na 3 godziny przed występem, w kinie SOKÓŁ (ul. Orkana 2)

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!