Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Wystawa twórczości osób niepełnosprawnych

19 maja 2007

Wystawa twórczości osób niepełnosprawnych

19 maja 2007 roku w warszawskich Łazienkach Królewskich odbył się półfinał Ogólnopolskiego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im.Marka Grechuty. Koncertowi towarzyszyła wystawa twórczości osób niepełnosprawnych.

Nasza fundacja wraz z dyrekcją i nauczycielami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie zorganizowała wyjazd do Warszawy 6 wychowanków tego ośrodka. Chłopcy ( Paweł, Piotrek , Krystian, Przemek, Rafał i Piotrek ) z przejęciem prezentowali swoje prace licznym przechodniom. Chętnie oglądali też stoiska nowo poznanych kolegów. 

Ogromnym przeżyciem dla chłopców było spotkanie z Anną Dymną, Ireną Santor, Olgą Bończyk, Jackiem Cyganem i Cezarym Kosińskim.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!