Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Działalność

wróć

Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych w warszawskich Łazienkach

10 maja 2008

Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych w warszawskich Łazienkach

10 maja w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyły się półfinały IV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Koncert poprowadzili: Anna Dymna oraz Cezary Kosiński.

Zapraszamy do przeczytania relacji z wydarzenia!

Wśród laureatów półfinałowych zmagań znalazło się troje naszych fundacyjnych Przyjaciół- - Ela Kuzio, Agnieszka Rejtczak i Darek Tabiś. Wystąpią oni podczas Koncertu Finałowego, który odbędzie się 14 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie.
TRZYMAJMY KCIUKI!!!

Koncertowi w Łazienkach towarzyszyła Wystawa Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Wśród wielu kolorowych stoisk zdobiących w tym dniu łazienkowskie alejki, znalazło się również stoisko z wytworami pracy wychowanków z zaprzyjaźnionego z nami Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr2 w Lublinie. Już po raz drugi nasza fundacja wspólnie z Dyrekcją i Nauczycielami ośrodka zorganizowała wyjazd kilku wychowanków do Warszawy na tę wystawę.

Chłopcy - Piotrek, Paweł, Damian, Rafał i drugi Piotrek - z przejęciem prezentowali prace swoje i swoich kolegów licznym gościom przybyłym do Łazienek. I trzeba przyznać, że z dużym powodzeniem. Zainteresowanie przechodniów było bardzo duże, a chłopcy usłyszeli wiele słów podziwu i zachwytu.

Dużą atrakcją dla chłopców było spotkanie i wspólne zdjęcia z Anną Dymną, Anną Popek, Ewą Strzelecką, Rafałem Królikowskim oraz Adamem Sztabą.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Dodaj komentarz
  • Captcha

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!