Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

CZARNO TO WIDZĘ - Finaliści V edycji Must Be The Music

13 maja 2013

CZARNO TO WIDZĘ - Finaliści V edycji Must Be The Music

Podczas finału nasz fundacyjny duet CZARNO TO WIDZĘ wystąpił z legendarnym utworem "Imagine". Nie udało się wygrać piątej edycji Must be the music, ale jurorzy nagrodzili ten występ opinią "4 razy TAK"!

Jurorzy byli pod wrażeniem występu Patrycji i Patryka.

Anielska wersja tej piosenki. Jesteście bardzo muzykalni obydwoje. Należy wam życzyć, żebyście kroczyli razem dalej i robili coś fantastycznego.

Ela

Uwielbiam was i wasz dystans do siebie i do świata. Może wokalnie nie do końca mnie to przekonało, ale opracowanie było przepiękne.

Łozo

Wy jesteście jak takie konie. To jest magnetyczne, jesteście dla mnie dziwnym zjawiskiem. Jest w tym coś magicznego, nie można nie dać tak. Razem tworzycie bardzo oryginalny duet. Sposób w jaki Ty śpiewasz jest zastanawiający.

Kora

Jesteście muzycznie znakomici. Cudownie.

Adam

Podczas finałowego, jak i półfinałowego występu 'naszych', za kulisami była silna grupa wsparcia ( a jeszcze silniejsza przed telewizorami :) . Mamy naszych finalistów, Włodek Matuszak, Rafał Królikowski oraz Małgosia i Jędrek. Wszyscy gorąco dopingowaliśmy Patrycję i Patryka.

Jeśli chcecie zobaczyć duet CZARNO TO WIDZĘ na żywo - będzie ku temu okazja. Podczas tegorocznych Wierchowych Spotkań zaplanowany jest krótki recital Patrycji i Patryka.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!