Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

"Zima, ach to Ty!" w Radiu Kraków

20 stycznia 2010

W minioną sobotę w Studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków, odbył się koncert "Zima, ach to TY!" z udziałem artystów naszej Fundacji.

To cudowne, że możemy się spotykać na radiowej scenie, wspólnie śpiewać i czuć, że jesteśmy sobie nawzajem potrzebni

Anna Dymna

Tym razem goście zgromadzeni w radiowym studiu usłyszeli zimowe przeboje, takie jak: "Przyszła zima", "Z kopyta kulig rwie", "Hymn zimowych podrywaczy", "Na całej połaci śnieg" i "Zakopane". Piosenki wykonali m.in. artyści naszej Fundacji: Karolina Sawka, Dominik Strzelec, Agnieszka Rejtczak i Sebastian Szymański. W koncercie uczestniczyli także Finaliści Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty. Gościnnie wystąpiły: Halinka Mlynkova, Ewa Kaim, Beata Paluch i Barbara Giewont. Koncert, jak zwykle ciepło i z sercem poprowadziła Lidia Jazgar. Wśród gości zgromadzonych w radiowym studiu nie zabrakło także Małgosi i Jędrusia Brandstatterów, którzy nie kryli radości z występu artystów dorastających pod ich czujnym, muzycznym uchem.

Organizatorami "Zima, ach to TY!" było Radio Kraków i Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!