Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Rozliczenie zbiórki publicznej na organizację Wierchowych Spotkań 2012

28 czerwca 2012

Rozliczenie zbiórki publicznej na organizację Wierchowych Spotkań 2012

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis z siedzibą w Zakopanem, ul.Orkana 3A/21 zawiadamia, że ze zbiórki publicznej przeprowadzonej dnia 22 czerwca 2012 r., na podstawie decyzji Dzik-VI-632-1-172/12/KO nr 160/2012, wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych, uzyskała kwotę 11 000 zł (licytacja przedmiotów na antenie Programu III Polskiego Radia). W związku z realizacją projektu Fundacja nie poniosła żadnych kosztów. Środki finansowe pochodzące w w/w aukcji zostaną w całości przeznaczone na organizację Wierchowych Spotkań 2012.

Fundacja serdecznie dziękuje Pani Agnieszce Radwańskiej za ofiarowanie na licytację swojej rakiety tenisowej oraz sukienki z autografami. Szczególne podziękowania kieruje do Pana Tomasza, który wylicytował przedmioty na antenie Radiowej "Trójki". Fundacja dziękuje również Programowi III polskiego Radia, za umożliwienie i przeprowadzenie zbiórki, a szczególnie Panu Piotrowi Baronowi i Andrzejowi Andrusowi, którzy przeprowadzili licytację.

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!