Używamy na stronie plików cookies!

Zamykając to okno, zgadzasz się z Polityką Prywatności serwisu

Na naszej stronie wykorzystywane są pliki cookies (tzw. ciastka). Szczegółowe informacje w polityce prywatności. Zamykając to okno, zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli nie zgadzasz się na ich otrzymywanie, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000277808

Fundacja Andrzeja Brandstattera Pro Artis Przekaż nam 1 procent podatku. Sprawdź dlaczego warto

Nasze konto: 10 1020 3466 0000 9302 0048 9484

Aktualności

wróć

Wierchowe Spotkania 2014 już niebawem!!

28 czerwca 2014

Wierchowe Spotkania 2014 już niebawem!!

Już 3 lipca rozpoczną się tegoroczne Wierchowe Spotkania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej edycji.

W tym roku mamy wyjątkową okazję. Koncerty „Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi” odbędą się już po raz dziesiąty.  Młodym artystom Fundacji towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Adama Sztaby, w skład której wejdą: Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna, zespół Adama Sztaby, Podhalańscy Muzykanci. Wspólnie w wokalistami Fundacji zaśpiewają w tym roku gwiazdy polskiej i zagranicznej estrady - Halina FrackowiakKasia Wilk, Halina Mlynkova, Kasia Klich, Gosia Bernatowicz, Kuba Badach, Yaro, Adam Krylik, zespół Čechomor. Koncerty poprowadzą:  Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak oraz Anna Dymna i Artur Andrus. Koncerty odbędą się o godzinie 19:00 12 i 13 lipca 2014 w Zakopanem w namiocie festiwalowym na Równi Krupowej. 12 lipca artyści Fundacji wspólnie z gwiazdami polskiej estrady zaśpiewają piosenki z najnowszej płyty wydanej przez Fundację „ Góralskie serce 7”. 13 lipca artyści Fundacji zaśpiewają wspólnie z zespołem Čechomor . 

Podziel się z innymi
Im więcej osób wie o naszej działalności, tym więcej możemy zrobić!

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz dodać komentarz, prosimy, miej na uwadze że komentarze są moderowane. Nie używaj ich do spamowania, reklamowania usług/towarów tylko do wypowiadania się na dany temat. Dziękujemy!

Wspierają nas

Dzięki Wam, możemy pomagać wielu ludziom. Dziękujemy!